Stanisław Rutz

Lekarz dentysta
Kierownik do spraw medycznych
Zajmuje się: chirurgia, implanty, periodontologia, protetyka, stomatologia estetyczna

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 2009 roku.

Uczestnik licznych prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych , w tym Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Środkowoeuropejskiego Ośrodka Implantologii Dentystycznej (Central European Implant Academy- CEIA), The International Congress of Oral Implatologists (ICOI), International Team for Implantology (ITI), Dental Learning (Dental XP).

Ukończył zaawansowane szkolenie podyplomowe z zakresu chirurgii jamy ustnej Oral Surgery Academy.

Uczestnik wielu szkoleń i kongresów w Polsce i za granicą związanych z tematyką implantologii, chirurgii, periodontologii, implantoprotetyki , protetyki, endodoncji.

Od 10 lat Kierownik medyczny w Klinice Rez Dent.

Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta , jego komfort i zadowolenie.

Uważa, że szczegółowa rozmowa z pacjentem o jego oczekiwaniach i dostosowanie leczenia do tych oczekiwań pozwala zagwarantować sukces w leczeniu i zadowolenie pacjenta.

Główne zainteresowania zawodowe skupiają się wokół implantologii, chirurgii, periodontolologii, implantoproetyki i protetyki.

ul. Powstańców Warszawskich 44
41-902 Bytom
kom. +48 609 18 18 18

[email protected]

 

Przed wejściem znajduje się parking w strefie płatnego parkowania za który można  dokonać opłaty w parkomacie lub aplikacją SkyCasch.

 

 

Jak dojechać?

 

 

Godziny przyjęć

poniedz. 10:00–20:00
wtorek 10:00–20:00
środa 10:00–20:00
czwartek 8:00–20:00
piątek 8:00–20:00
sobota 8:00–16:00